TÜRİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM ÇILGINLIĞI

AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

anlamlı hazır mesajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
cezayben71
ÜstTeğmen ÜstTeğmen

Yaş : 24 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 338 İş/Hobiler : lise ögrencisi :))
Tecrübe Puanları
Başarı:
10000/10000  (10000/10000)
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: anlamlı hazır mesajlar   Cuma Ağus. 29, 2008 11:06 am

♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

♥ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...

♥ Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan onu her an düşünüyorsanonun için ağlıyorsano senin için tekseo senin için herşeyden değerliyseonun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...siz aşıksınız...

♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak görmekten çok özlemek gitmekten çok beklemek dokunma
Kullanıcı profilini gör http://www.cezafan.com
<KoKoWiÇ>
Yüzbaşı Yüzbaşı

Yaş : 23 Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 687 İş/Hobiler : Lise Öğrencisi
Tecrübe Puanları
Başarı:
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: anlamlı hazır mesajlar   Cuma Ağus. 29, 2008 9:39 pm

paylaşımın için saol

PlusCep.Com Sitemiz 3383 gündür yayında.
Kullanıcı profilini gör http://forumrax.go-forum.net/forum.htm

anlamlı hazır mesajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası